Pica Pic

Pica Pic

Rosyjskie jajeczka i wiele innych pamiętnych gier z dzieciństwa online

Zalety

  • Powrót do gier z dzieciństwa
  • Ogromny wybór gier
  • Wytłumaczone sterowanie

Wady

  • Nie znaleziono

Doskonały
9

Pica Pic to darmowy zestaw gier elektronicznych, które popularne były w latach 80 i 90. Wśród nich znajdziemy "Rosyjskie jajeczka", czyli grę Nu pogodi oraz takie hity jak Zelda, czy Donkey Kong. Teraz nie musimy kupować osobnego urządzenia dla każdej gry, bo wszystkie je mamy za darmo online.

Pica Pic to miejsce online, gdzie możemy znaleźć blisko 30 oldskulowych gierek, nazywanych kiedyś dumnie "elektronicznymi". Obecnie byle kalkulator ma większą moc obliczeniową i lepszą grafikę. Nie przeszkadza to jednak w dobrej zabawie, jaką dostarcza serwis Pica Pic. Co ciekawe, został on stworzony przez Polaków.

Pica Pic zawiera takie klasyczne gierki elektroniczne jak "Rosyjskie jajeczka", Autoslalom, czy Ośmiornicę. Do tego możemy zagrać w klasyczne gry, popularne nie tylko po naszej stronie żelaznej kurtyny, takie jak Zelda, Donkey Kong, czy Donkey Kong 2. Jakby tego było mało, Pica Pic umożliwia grę w mało znane, a oryginalne gry takie jak The Termiantor, czy Mickey & Donald z Myszką Miki i Kaczorem Donaldem w roli głównej. Wszystko to za darmo i online. Czego można chcieć więcej?

Pica Pic

Wypróbuj

Pica Pic

Opinie użytkowników o Pica Pic